Kategoria

Oryginalny test LG 6870C-0401A 0401B 0401C logiczna opłata

Nowy

zł27.59

zł32.43

-14 %

W magazynie

Tagi: wlot powietrza tfsi, radziecka telewizyjna Wszechświat, tm120, zarządzanie lg magic, samsung galaxy, telewizor lg, płyta główna falownika Merkurego, logic pro x, ar gra, lg smart tv.

Ta niska cena nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił, lub wartość rynkową produktu i nie mogą być stosowane do krajów z różnych tabelą przepisami.Wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.Jeśli pakiet nie może być wydana ze względu na przyczyny kupujących (w tym odmowa podpisania), kupujący powinien pozwolić sobie na dodatkowe koszty!

1.akceptujemy płatności za pośrednictwem Rodo-audyty.pl ESCROW

2.płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3.Jeśli możesz,t checkout natychmiast po zakończeniu aukcji,proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

4.100% wszystkich dostarczanych produktów są testowane przed wysyłką, a my gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty, które otrzymasz, będą pracować w pełnym porządku.

5.Obecnie wysyłamy towary na całym świecie.Za wyjątkiem APO/FPO, korzystających z zaufanych witryn innych firm kurierskich.

6.ile czasu potrzebuję, aby wykonać rozkaz.

7.Czas potrzebny do uzyskania zamówienia, zależy od 2 czynników:wybranego sposobu dostawy i okresu realizacji zamówienia.Proszę zwrócić uwagę, że robimy wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że otrzymasz swoje zamówienie w odpowiednim czasie.Poniżej przedstawiono szacunkowe ramy czasowe.

Sposób dostawy:

Poniżej znajdują się nasze partnerskie firmy logistyczne i szacunkowe ramy czasowe.Czas przejazdu waha się w zależności od tego,gdzie jesteś.

Sposób Dostawy Przewidywany Czas

DHL 3~7days

FEDEX 3~7days

UPS 3~7days

EMS 8~12days

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia lub inne kwestie, które są odpowiedzialnością usługi dostawy.Ale pomożemy ci śledzić przesyłkę do momentu, aż jej nie dostaniesz.

O Gwarancji:

1.produkty posiadają najwyższą jakość,dlatego,jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionym towarem, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta .Jak najszybciej.Możemy pomóc z wszelkimi zwrotami i zwrotami w zależności od stanu towaru.

2.Jeśli towar, który otrzymałeś nie jest tak, jak to opisano.Prosimy o poinformowanie nas o tym i prześlij z powrotem w ciągu 3 dni do zwrotu pieniędzy.Zwrócimy pieniądze w ciągu tygodnia od momentu otrzymania zwróconego towaru.

3.Oferujemy gwarancję na 3 miesiące dla całego z naszych produktów.Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym stanie

Proszę zwrócić uwagę, że następujące przedmioty nie podlegają zwrotowi:

1).Zużyte Przedmioty

2).części bez naszej naklejki lub oryginalnego opakowania

3).towary nie są wysyłane nami

Uwaga:klient ponosi koszty dostarczenia towaru z powrotem,zarezerwujemy dostawę do ponownej wysyłki.

Upewnij się, że produkty są oryginalne, proszę, bądź pewny zakupu.

Tylko poważny kupujący,proszę zaproponować cenę, jeśli zgadzasz się ze wszystkimi szczegółami.

Pochodzenie AR(pochodzenie)
Sieć Bezprzewodowa Sterowanie Na Kablu
Skorzystaj z TV
Pakiet TAK
Dowód NIE
marka Таофа

Napisz opinię

Oryginalny test LG 6870C-0401A 0401B 0401C logiczna opłata

Oryginalny test LG 6870C-0401A 0401B 0401C logiczna opłata

Ta niska cena nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił, lub wartość rynkową produktu i nie mogą być stosowane do krajów z różnych tabelą przepisami.Wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.Jeśli

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !