Kategoria

4szt 1840078C1 nowy marka EBP czujnik ciśnienia wstecznego spalin Ford Powerstroke 97-03 7.3 L

Nowy

zł115.15

zł145.78

-21 %

W magazynie

Tagi: czujnik dpf, czujnik navistar, czujnik ford focus 3, Trenażer Do Wyważania, czujnik ford focus, przełącznik nitendo, czujnik egr, neo geo arcade, czujnik spalin, czujnik ciśnienia Ford.

Opis

● Nazwa produktu: czujnik ciśnienia spalin

● Numer części: 1840078C1

● Wymienne numer części: 1850353C1

Uwaga: jedynym sposobem, aby być na 100% pewnym,że część będzie pasować do twojego samochodu, to sprawdź swój oryginalny numer części, można również skontaktować się z lokalnym sprzedawcą lub napisz do mnie e-mail za pomocą.

Obraz

Sposób płatności

●Akceptujemy płatności Paypal , kartą Cresit , przelewem bankowym i innymi płatnościami, które obsługuje Rodo-audyty.pl .

●Proszę, zapłać w ciągu 19 dni po zakończeniu aukcji.

●Proszę, wymień swoje specjalne wymagania (kolor, pakiety, cena deklaracji itp.), Po dokonaniu płatności, lub wysłać do nas wiadomość.

Celne podatki

Klienci Międzynarodowi Uwaga :

Cła importowe , podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Dla niektórych krajów,na przykład: Rosji, Argentyny i Grecji, Finlandii, Izraela, Brazylii, Nowej Zelandii.odprawa celna jest bardzo surowy, klient jest zobowiązany do współpracy w trakcie procesu, i czy jest jakiś podatek, klient musi pokryć go.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji / zakupu.

Jak zwykle,możemy zrobić wszystko, co możliwe,aby pomóc ci zauważyć niższą cenę na opakowaniu, jeśli to nie zadziała, proszę pamiętać, że nie jest to Odpowiedzialność sprzedawcy.

Wysyłka i dostawa

●Zwykle wysyłamy i wrzucamy śledzący pokój w ciągu 24 godzin po zakończeniu płatności zamówienia.

Przeprowadzimy surową opakowanie, aby zapewnić, że twoje produkty są bezpieczne.

●Wysyłamy tylko potwierdzone zamówienia addresses.więc proszę, upewnij się, że twój adres zamówienia zgodny z adresem dostawy .proszę, daj nam znać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

●Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.

Jeśli nie otrzymałeś towar w ciągu 40 dni roboczych od daty nadania, prosimy o kontakt z nami w pierwszej kolejności.Będziemy śledzić przesyłkę i postaramy się zrobić wszystko, co możliwe,aby pomóc jak najszybciej, tylko ujemne sprzężenie zwrotne bez komunikacji nie pomoże rozwiązać problem.

Zasady zwrotu

●Uszkodzenia lub straty podczas transportu będą rozpatrywane odpowiednimi roszczeniami przewoźnika uszkodzenia/utraty przesyłki.Wymiana nie zostanie wysłana do momentu, gdy reklamacja nie zostanie zatwierdzony.Proszę, skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

●Zwrot dokonuje się w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru.

●Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu , musisz podać nam numer śledzenia przesyłki , przyczynę zwrotu i identyfikator Rodo-audyty.pl .

Kontakty

●Jesteśmy doświadczoną firmą,działającą w obszarze e-commerce w ciągu wielu lat.Zadowolenie Custmer - to nasz cel nr 1.

●Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się napisać do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.A my postaramy się go rozwiązać w możliwie najszerszym zakresie.tylko ujemne sprzężenie zwrotne bez związku, nie może pomóc rozwiązać problem.

Opinie

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze pozytywne opinie na temat Pięciu gwiazdach .Proszę nie wystawiać negatywnych lub neutralnych komentarzy, bez jakiegokolwiek kontaktu.dlaczego nie znaleźć przyjazny dla użytkownika sposób na rozwiązanie problemu?Wierzę, że każdy problem może być rozwiązany za pomocą naszego dobrej komunikacji.

Czekamy na możliwości służyć państwu dobrymi produktami i obsługą.

Razem tworzymy więcej!

Nr Części Producenta
Typ Sygnału Sygnał Napięcia
Nr Części Wymiany
Rozdzielczość STANDARD
Histereza STANDARD
Liniowy STANDARD
Czułość Czujnik Ciśnienia Spalin
Powtarzalność 1840078C1
marka Sorgo
Styl Варисторный Typ
Typ Czujnik Ciśnienia Spalin
Producent
Zakres Pomiaru STANDARD
Rodzaj Czujnika Пьезоэлектрик

Napisz opinię

4szt 1840078C1 nowy marka EBP czujnik ciśnienia wstecznego spalin Ford Powerstroke 97-03 7.3 L

4szt 1840078C1 nowy marka EBP czujnik ciśnienia wstecznego spalin Ford Powerstroke 97-03 7.3 L

Opis ● Nazwa produktu: czujnik ciśnienia spalin ● Numer części: 1840078C1 ● Wymienne numer części: 1850353C1 Uwaga: jedynym sposobem, aby być na 100% pewnym,że część będzie pasować do twojego samochodu, to

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !