Kategoria

Oryginalne wtryskiwacze BASCOLIN DSLA150P784 najwyższej jakości

Nowy

zł18.56

W magazynie

Tagi: dsla150p502, dsla150p764, delphi diagnostic ds150e, zestaw do przezbrojenia samochodu, zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy, Oktan, diesel land rover, ranger dyszy, ev14, dysza Янмар.

- Marka BASCOLIN

- Tłoczenie DSLA150P784

- OE standardowa technologia

- Premii Jakości

BASCOLIN, co oznacza, gwarantowana jakość,jest znanym i najbardziej rozpoznawalna marka w samochodowych systemach wtrysku paliwa w systemie common rail.W dążeniu do zmniejszenia emisji i zwiększenia efektywności marka BASCOLIN zawsze pozostaje w czołówce dzięki swoim technologicznym wiedzy i doświadczeniu.Wytrzymały,niezawodny i wysokiej jakości również sprawiło, że marka BASCOLIN znajomym klientom na całym świecie.Kolejnym kluczem do jego popularności jest atrakcyjna cena z gwarantowaną bonus jakości.Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy,prosimy o kontakt z nami.Uwaga: 1.towar zostanie wysłany dopiero po tym, jak wpłata zostanie potwierdzona przez Escrow. 2.ze względów bezpieczeństwa wysyłamy przesyłki tylko na ten adres dostawy, który zarejestrowałeś na Rodo-audyty.pl.Więc proszę, upewnij się, że twój adres i numer telefonu/komórkowego są prawdziwe. 3.dla klientów z Rosji, czy jakiegokolwiek kraju Europy Wschodniej, Proszę, wybierz EMS lub inny odpowiedni express, który łatwo poddaje się kontroli celnej. 4.kupujący ponosi opłaty importowe, wprowadzone urzędem celnym w twoim kraju. 5.Jeśli hurtownicy i dystrybutorzy,którzy chcą zamówić hurtowych, prosimy o kontakt z nami przez e-mail, aby uzyskać cenę EXW. 6.proszę, upewnij się, że element ten może być stosowany w silniku lub modelu.Do czasu,aż go zamówić, będzie on domyślnie potwierdzić, że pan potwierdził go na swojej stronie.Opinie: 1.It będziemy wdzięczni, jeżeli można potwierdzić dostawę i zostawić opinię na Rodo-audyty.pl po otrzymaniu towaru. 2.Jeśli jesteś zadowolony z szczegółami, proszę, zostaw pozytywny komentarz. 3.Jeśli nie jesteś zadowolony z szczegółami, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Będziemy pracować razem, aby rozwiązać wszelkie spory.Dziękujemy za wsparcie. 4.Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail.

Rodzaj Materiału Быстрорежущая Stal
Dla Marek/Modeli Pojazdów KIA
marka БАСКОЛИН
БАСКОЛИН-nie. DSLA 150P 784
Dostawcy Wtryskiwaczy Chiny Balin Power Co.,Ltd

Napisz opinię

Oryginalne wtryskiwacze BASCOLIN DSLA150P784 najwyższej jakości

Oryginalne wtryskiwacze BASCOLIN DSLA150P784 najwyższej jakości

- Marka BASCOLIN - Tłoczenie DSLA150P784 - OE standardowa technologia - Premii Jakości BASCOLIN, co oznacza, gwarantowana jakość,jest znanym i najbardziej rozpoznawalna marka w samochodowych systemach wtrysku paliwa w

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !