Kategoria

Robot odkurzacz duty free dust hair turbo brush virtual circuit cartography 1200 PA dla dywan podłoga drewniana aplikacja mini roboty

Nowy

zł1 321.39

W magazynie

Tagi: odkurzacz robot-odkurzacz, Robbo, robot, zabawka robot, deebot t8 aivi, robot E, robot-odkurzacz haier, mop xiaomi, jestem inteligentny robot tańczę, swdk xiaomi.

Od teraz nie trzeba już myć podłogę, podczas gdy instalujesz harmonogram robot .On będzie odkurzać, zamiatać i wycierać podłogę.Można użyć pilota zdalnego sterowania lub aplikacji mobilnej, aby ustawić go zaplanować i zarządzać wszystkimi jego funkcjami.

Przeznaczony jest do pracy

Zaawansowany system oczyszczania wykorzystuje podwójne многоповерхностные szczotki , specjalnie zaprojektowane marginalne szczotki i próżniowe wchłanianie do usuwania drobnych cząstek i dużych zanieczyszczeń z dywanów i podłóg twardych.

4 tryby czyszczenia : 1. odkurzanie i mycie; 2. odkurzanie, zamiatanie i wilgotne mopping; 3. suchy mopping; 4. wilgotne mopping.

18 cechy: podwójne Многоповерхностные szczotki:głębokie czyszczenie dywanu.Automatyczna regulacja czyszczenia głowicy rozsądnie przenosi twój dom: dokładnie wyczyścić cały dom.Automatyczne przeładowanie wirtualna ściana ustaw powtarzający się harmonogram czyszczenia darmowa aplikacja Clean Map reports czyszczenie krawędzi zbiornika wody LCD Anti-Collision & Anti-Falling 2.4 G RF pilot zdalnego sterowania automatyczna regulacja głowicy czyszczącej automatycznie dostosowuje się do wysokości, aby utrzymać wielowarstwowe szczotki w bliskim kontakcie z różnymi powierzchniami podłogi, skutecznie oczyszczając dywanów i twardych podłóg.Rozsądnie orientuje się w twoim domu

Przy użyciu kompletny zestaw inteligentnych czujników, robot-odkurzacz Doramach bierze ponad 60 decyzji na sekundę, aby dostosować się do twojego domu i dokładnie wyczyścić podłogi.Prosta w obsłudze zdalne lub bezpłatna aplikacja dla zabudowy powtarzającego się harmonogramu sprzątania .

Wirtualna ściana

Zainstaluj wirtualną zakazaną linię wokół miejsca, w którym chcesz, aby дорамах unikał.Twój robot automatycznie powraca do подметанию obok niego.Zarządzaj swoim robotem w domu lub na świeżym powietrzu.Czystość i harmonogram z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji .Zapewnia ponad godzinę czasu na sprzątanie i automatycznie wraca do swojej stacji dokującej do ładowania po tym, jak skończył sprzątanie całego domu , co oznacza, że zapobiega codzienne nagromadzenie w twoim domu.

Gdy bateria będzie mniej niż 20%, zostanie ona automatycznie перезаряжена, zupełnie bez lęku.Doniesienia o czystej karcie, aby zobaczyć karty oczyszczonej dziedzinie.Dodaj wodę do zbiornika i załóż mopa do czyszczenia na mokro .Po oczyszczeniu podłogi Doramach FRV8 będzie zamiatać wokół ściany .Jeśli zetknie się z przeszkodami w pobliżu ściany, to ominie jej stroną.wyświetlacz ciekłokrystaliczny

Sytuacja dla maszyny jasna od pierwszego wejrzenia.

Pokaż datę i czas, prędkość, moc, stan pracy.

Chroniony kompletny zestaw czujników ochrony przed kolizji i upadków , a także technologię nawigacji Doramach Smart Motion, a także ochraniaczem do zabezpieczenia mebli.Użyj pilota zdalnego sterowania, aby ręcznie sterować ścieżką czyszczenia Doramach i z góry ustawić czas czyszczenia.Zdalne zarządzanie twoim robotem do pracy lub zatrzymania, do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo.

Czyści wszystkie rodzaje podłóg

Samoregulującym głowica czyszcząca automatycznie dostosowuje się do wysokości, aby utrzymać Многоповерхностные szczotki w bliskim kontakcie z różnymi powierzchniami podłogi, skutecznie oczyszczając dywanów i twardych podłóg.

Bardziej efektywny tryb czyszczenia.Odkurzacz i maszynowe, przecieranie na mokro są wykonywane jednocześnie.On ma tryb sprzątania i czyszczenia.

Jeśli instalujesz zbiornik wody i mopa, kliknij przycisk tryb automatyczny.Może odkurzyć i umyć podłogę w tym samym czasie (co jest bardziej czysty).

Jeśli nie zainstalować zbiornik na wodę, kliknij przycisk tryb automatyczny ,może zamiatanie i odkurzanie.

Jeżeli zbiornik nie jest wypełniony wodą, to jest po prostu sucha mop.Klikniesz przycisk tryb czyszczenia.Może zetrzeć się na mokrej podłodze, aby być suche.

Wykrywanie Przeszkód

Przycisk ekran dotykowy
Trasa Czyszczenia Planowany Rodzaj
Dodatkowa Funkcja Urwisko-Czujnik, Zapobieganie Kolizji, Podkładki Mopa
Worek Lub Bez Worka Bez worka
Napięcie Prądu (W) 14,8 w
LCD TAK
Żywotność Baterii 1 godzina 30 minut-2 godziny
Typ Produktu Robot-Odkurzacz
Specjalna Dysza Ssąca Wielofunkcyjna W Połączeniu Pióro
Rezerwacja Czasu TAK
Typ Cyklon
Rozmiar(mm) 320*320*90
Numer Modelu FRV8
Pojemność Pojemnika Na Kurz (L) 0,5 l
Moc (W) 21-30 W
Instalacja robot
Typ Pamięci Kurzu Zestaw Ochrony Pocztowa
Długość przewodu (m) Bezprzewodowy
zdalne sterowanie TAK
Funkcja Suchy
Dowód FCC
marka дорамах
Filtr Podstawowy + skuteczny filtr

Napisz opinię

Robot odkurzacz duty free dust hair turbo brush virtual circuit cartography 1200 PA dla dywan podłoga drewniana aplikacja mini roboty

Robot odkurzacz duty free dust hair turbo brush virtual circuit cartography 1200 PA dla dywan podłoga drewniana aplikacja mini roboty

Od teraz nie trzeba już myć podłogę, podczas gdy instalujesz harmonogram robot .On będzie odkurzać, zamiatać i wycierać podłogę.Można użyć pilota zdalnego sterowania lub aplikacji mobilnej, aby ustawić go zaplanować i zarządzać wszystkimi

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !